4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Hentaller Lajos: Kossuth és kora. Kossuth Lajos rézmetszetű arcképével. Bp., 1894, Athenaeum,1 t.(címkép, heliogravűr)+VIII+350+2 p. Kossuth Lajos rézmetszetű képével. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopott aranyozással, kissé foltos címképpel, jó állapotban. Egyetlen kiadás.