2 600 HUF
Ludwig Friedländer: Valláserkölcsi viszonyok a római császárság fénykorában. Friedländer nyomán magyarra átdolgozta Dr. Bozóky Alajos. Nagyvárad, 1894, Szerzői kiadás,(Ifj Berger Sámuel Könyvnyomdája-ny.), 298+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel, az elülső kötéstábla belsején a védőpapíron hiánnyal. Ritka!