5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódítás korában. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 2+XVI+431+7 p. Első kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, gerinccel, a szennylap részben-, a címlap kijár, foltos lapokkal, korabeli névbejegyzéssel.