Dr. Geszler Ödön: Másfél évszázad az óbudai kékfestők és textilnyomók között. A pamutkészítőgyár története 1826-1976. I-II. kötet. Bp., 1976, Pamutkészítőgyár. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Szép állapotban.
A felfedezések és a reformáció kora. A világ történelme 6. kötet. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1908, Globus. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, az elülső kötéstáblánál a kötés kissé sérült, de belül jó állapotban.
Lukinich Imre (szerk.): Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Budapest, 1943, Franklin-Társulat. Kiadói félbőrkötésben, 574+522 p. A kiadói borítója és a gerince sérült, foltos, viseltes. A II. kötetről leszakadt a borító gerince, de a könyvtest egyben van. A második könyv címoldala szakadt.
Dr. Márki Sándor: Az Újkor és a Legújabb kor története. A Műveltség Könyvtára II. 3. kötet. Bp.,1910, Athenaeum. Számos illusztrációval gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopottas borítóval és gerinccel, hiányzó fémplakettel.
Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. Epistolae Pauli lingva Hvngarica donatae. 1884, Franklin Társulat. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Újrakötve, közepes állapotban.
Jean Vivié: A filmtechnika története és fejlődése. Bp., 1961, Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel. Készült 300 példányban, érdekes bejegyzéssel.
Werner Richter: Rudolf trónörökös élete és tragikus halála. Fordította Halász Ernő. Bp., é.n., Béta. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott, kissé hiányos papírborítóval.
Eduard Fueter: 1815-1920. Egy mozgalmas évszázad története. Fordította: Havas József. A fordítást átnézte, bevezetéssel, és kiegészítéssekkel, ellátta: Asztalos Miklós. Bp.,1935,Dante, (Hornyánszky-ny.), 420 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos lapokkal.