2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
1925. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Térfy Gyula. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. (Codex Hungaricus.) Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1926, Franklin-Társulat-Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, kis folttal a borítón, kijáró elülső szennylappal.