1 800 HUF
Nagyrévi-Neppel György: Huszárok. Bp., Corvina. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Kedves Gyula: A szabadságharc hadserege I. A lovasság. 1992, Sygnatura. Kiadói papírkötés, jó állapotban.