15817.
328. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
G.H. Darwin: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. Fordította: Dr. Kövesligethy Radó. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-Társulat-ny.), XV+308 p. Kiadói egészvászon kötés, Frankl és Werner kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos, kissé kopott borítóval.