15836.
328. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Raoul Francé-Annie Francé-Harrar: A kék tenger csodái. Fordította: Örley István. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, jó állapotban.