Dr. Schaefer Oszkár: A szülészet atlasza II. kötet. A szülészeti diagnosztikának és therápiának boncztani atlasza. Fordította Dr. Bäcker József. Lehmann-féle Orvosi kézi atlaszok II. Bp., 1897, Singer és Wolfner, VIII+233 p.+55 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik K. könyvkötészetéből, színes, litografált egészoldalas illusztrációkkal, az utolsó tábla hiányzik. Jó állapotban. Ritka!
Klinikai zsebkönyv 1926 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926,"Petőfi". Kiadói aranyozott nylon-kötés, kissé kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó előzéklapon bejegyzésekkel.
Forró Pál: Te... és a szerelem. A nemek harca modern megvilágításban. Bp.,1935, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, deformált gerinccel, kissé szakadozott borítóval.