https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 332
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1830566
16139
328
0
16000
Books: Other rarities
Other collectibles
Németh László: Lányaim. Bp.,(1943), Turul. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, viseltes papír védőborítóban. A szerző, Németh László dedikációjával.
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
1804812
16140
328
0
6000
Books: Other rarities
Other collectibles
Shakspere [Shakespeare] színművei 5 kötete. Fordították többen. Javított kiadása. Közel 600 illustrrátióval. Bp.,[1886-1891]. Ráth Mór, Franklin-Társulat.
I-II. köt. Tragoediák I-II. kötet.
III-IV. köt. Víg és regényes színjátékok I-II. kötet.
VI. kötet: Történelmi színművek. II. kötet.
Egységes, kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos egészvászon díszkötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, három gerincen kisebb sérülésekkel.
Starting price:
6 000 HUF
1830252
16141
328
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
Schmidt Sándor: A drágakövek I-II. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a II. kötet kissé laza fűzéssel, belül jó állapotban.
Starting price:
5 000 HUF
1828450
16142
328
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
A tolvajnyelv szótára. Bp., 1911, Budapesti Államrendőrség Főkapitányságának Bűnügyi Osztálya. Melléklet az "Államrendőrség" 44. számához. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
5 000 HUF
1802008
16143
328
0
6000
Books: Other rarities
Other collectibles
Verne Gyula: A Chancellor. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Díszes, átkötött vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1830408
16144
328
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
Jules Verne: Sztrogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. I-II. rész. (Egyben. A gerincen 1. felirat szerepel.) Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp.,é.n., Eisler G.,(Légrády-ny.), 183+1+126+2 p. Második képes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, kissé laza, javított kötéssel.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1638876
16145
328
0
11000
Books: Other rarities
Other collectibles
Böhm Károly élete és munkássága. Szerk.: Kajlós Imre. 1-3. köt. Besztercebánya, 1913, Madách Társaság. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Starting price:
11 000 HUF
1662741
16146
328
0
9000
Books: Other rarities
Other collectibles
Bezerédy Gergely versei. Buda, 1836, M. Kir. Egyetemi Betűivel, 2+124 p. Átkötött modern egészbőr-kötés, az eredeti papírborítót a kötéstáblákra kasírozták, a címlap hiányzik, a 124. oldal kissé sérült, kissé foltos lapokkal.
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
1744723
16147
328
0
6000
Books: Other rarities
Other collectibles
Bayer József: Shakespeare drámái hazánkban. I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp.,1909, Kisfaludy-Társaság,(Franklin-Társulat-ny.), XVI+746+XII+385 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a gerincén hiányos címkével, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Egyetlen kiadás.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1760376
16148
328
0
6000
Books: Other rarities
Other collectibles
Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa.+Ujházi Ede: Régi színészekről. Bródy Sándor előszavával. (Egybekötve.) Bp., 1908, Nap Újságvállalat. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, 144 p.+16 t.+2+116 p.
Starting price:
6 000 HUF
1732500
16149
328
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
Giacomo Casanova emlékiratai. Francia eredetiből fordította Takács Mária. Bp., Világirodalom. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1830292
16150
328
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
William Shakespeare: Shakespeare összes drámái I-IV. kötet. Bp.,1972, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik védőborító széle szakadozott, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream
During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment