18701. 328. Closed Online auction Books: Other rarities
100 HUF
0 HUF
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp.,é.n., Nyugat, (Fővárosi-nyomda-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, kissé sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor