18624. 328. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Balassa József: A magyar nyelv szótára I-II. kötet. Bp.,1940, Grill. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a II. kötet elülső kötéstáblája foltos, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor