18536. 328. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Dóczi Lajos: Ellinór. Vígjáték három felvonásban. Bp.,1897, Singer és Wolfner. Kiadói dúsan aranyozott, festett, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal.
Photo of the item taken by : vörös_iván