18557. 328. Closed Online auction Books: Other rarities
4 200 HUF
0 HUF
Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
Photo of the item taken by : tánczos_gábor