1 000 HUF
Jókai Mór 3 műve: Felfordult világ. Észak honából. A debreceni lunátikus. Jókai Mór összes művei. Nemzeti kiadás. XXXIV. kötet.,Az én életem regénye. A hajdani nemzeti színházról.,Ahol a pénz nem Isten. Bp.,1901-1910, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítók kopottak, a gerincek kissé sérültek, az egyik kötése javított, az egyik címlapja kijár.