18697. 328. Closed Online auction Books: Other rarities
100 HUF
0 HUF
Jókai Mór: Észak honából. Szélcsend alatt. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott gerince és a hátsó borítója.
Photo of the item taken by : vörös_iván