4 000 HUF
Jókai Mór: Napraforgók. Újabb beszélyek. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás XCI. kötet. Bp.,1898, Révai, 227+1 p. Kiadó dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, aranyozott lapélekkel, kis folttal, kis kopással, de alapvetően jó állapotban, magánkönyvtári bélyegzővel.