800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Kozocsa Sándor: Kassai Vidor emlékezései - A művész születésének századik évfordulójára, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Bp., képekkel, kiadói vászonkötésben, jó állapotban