16213. 328. Closed Online auction Books: Other rarities
2 200 HUF
0 HUF
Mikszáth Kálmán: Nemzetes uraimék. (Mácsik a nagyerejű.) Bp.,1889, Révai, 226+1 p. Második kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : vörös_iván