1 200 HUF
Ország-Világ almanach 1913. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Szerk. Váradi Antal, Falk Zsigmond, Bp. 1911. Orsz. Irodalmi Rt., Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott, festett, díszes szecessziós kiadói félvászon kötésben.