1 200 HUF
Ország-Világ almanach 1914-II. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Szerk. Váradi Antal, Falk Zsigmond. Bp., 1914, Országos Irodalmi Rt. Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott, festett, díszes szecessziós kiadói félvászon kötésben, a borító sarkain kopásnyomokkal.