6 000 HUF
Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa.+Ujházi Ede: Régi színészekről. Bródy Sándor előszavával. (Egybekötve.) Bp., 1908, Nap Újságvállalat. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, 144 p.+16 t.+2+116 p.