16141. 328. Closed Online auction Books: Other rarities
5 000 HUF
0 HUF
Schmidt Sándor: A drágakövek I-II. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a II. kötet kissé laza fűzéssel, belül jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván