6 000 HUF
Shakspere [Shakespeare] színművei 5 kötete. Fordították többen. Javított kiadása. Közel 600 illustrrátióval. Bp.,[1886-1891]. Ráth Mór, Franklin-Társulat. I-II. köt. Tragoediák I-II. kötet. III-IV. köt. Víg és regényes színjátékok I-II. kötet. VI. kötet: Történelmi színművek. II. kötet. Egységes, kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos egészvászon díszkötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, három gerincen kisebb sérülésekkel.