18529. 328. Closed Online auction Books: Other rarities
4 600 HUF
0 HUF
Vörösmarty Mihály Lyrai Költeményei I-II. kötet. Bp., é.n., Méhner Vilmos, 1 t.+CXXVII+244+398 p. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel. kis kopásnyomokkal,
Photo of the item taken by : vörös_iván