Tormay Cecile: A csallóközi hattyú. Tormay Cecile művei X. Bp.,1939,Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Tolsztoj: Karenina Anna I-II. kötet. Fordította: Ambrozovics Dezső. Klasszikus Regénytár. Bp.,1905, Révai. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval, az I. kötetben kijáró lapokkal, egy javított lappal.
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., (1936.) Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas és kissé foltos borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban.
3 félbőr Jókai: Jókai Mór: És mégis mozog a föld I.; Költemények I., A kis királyok II. Jókai Mór összes művei Nemzeti kiadás. Budapest, 1896, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Kissé kopott
G. Büttner Júlia: Rózsák könyve - hazai s külföldi írók műveiből. Összeállította: - -. Bp.,[1866],Grill Károly, (Prochaska Károly-ny.,)251+VIII p.+ 6 (litográfia) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, egy lap és egy illusztráció kijár, 115. oldalon egy címke maradványaival, 6 illusztráció hiányzik.
Benvenuto Cellini önéletírása. I. Fordította Szana Tamás. Átdolgozta és bevezetéssel ellátta Éber László Bp., 1890, Révai. XIV + 311 p. Félvászon kötésben.