Books: Other rarities Number of items: 332
1746560
18578
328
Other collectibles
2 600 HUF
1751008
18579
328
Other collectibles
Wass Albert: Magyar örökségünk. Tanulmányok, novellák, hátrahagyott írások és riportok az íróval. Pomáz, 2002, Kráter. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1752104
18580
328
100
Other collectibles
Patay László: Szelídíts meg! Sajdik Ferenc karikatúráival. Bp.,1994, Aqua. Másdoik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
1749202
18581
328
Other collectibles
Faylné Hentaller Mária: A sződi leányok. Bp., é.n. Athenaeum. Kiadói, festett egészvászon kötésben. Belül kissé laza
1752009
18582
328
Other collectibles
16 000 HUF
1784781
18583
328
Other collectibles
A Budapesti Rendőr-Főkapitányság évkönyve 1994. Bp., 1996, BRFK. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1784773
18584
328
Other collectibles
A Budapesti Rendőr-Főkapitányság évkönyve 1994. Bp., 1995, Pro-Opus. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
1783671
18585
328
Other collectibles
Sir Arthur Conan Doyle: Sherlock Holmes visszatér Bp., 1988. Ifjúsági
1797917
18586
328
Other collectibles
Kalló Ferenc: Sikátor utca 24. Bp., é. n., Szent István Társulat. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben kissé foltos borítóval
2 400 HUF
1706989
18587
328
Other collectibles
1712232
18588
328
Other collectibles
1456579
18589
328
100
Other collectibles
Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035