16053. 328. Closed Online auction Books: Religion
1 600 HUF
0 HUF
Katolikus írók új magyar kalauza. Szerk.: Dr. Almásy József. Bp.,(1940), Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor