3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Kauzly Dezső: Theolgia Pastoralis. 1890. Kopott félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, számos aláhúzással. Stencilezéssel sokszorosított kézirat. Latin nyelven. Kauzly Dezső (1855-1942) nagyprépost, a veszprémi szeminárium erkölcstan- és lelkipásztorkodástan tanára és szentszéki ügyész (1893-1935.)