16030. 328. Closed Online auction Books: Religion
800 HUF
0 HUF
Lady Fullerton Georgina: Hét beszély. Fordította: A Veszprémi Növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1881, Hunyadi Mátyás-ny.,XVIII+4+284 p Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : sass_melinda