1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái sorozat 4 kötete( III., XI-XIII. kötet): Föld és ég I. kötet., Kultúra és terror, Ünnepnapok, Élet igéi. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.