Jámbor Lajos: Égi cél felé. I. kötet. Vallásos és egyéb költemények. A magyar nép és ifjúság számára. Debrecen, é.n.(1912), Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 77+1 p. Geiger Richárd (1870-1945) egészoldalas, és szövegközti illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-féle kötés, a borító kissé kopottas, a 7/8. oldalnál a lap sérült, szakadt, de egyébként jó á...
Dr. Czaich Árpád Gilbert-Fráter Aladár: X. Pius pápa életének és uralkodásának története napjainkig. Bp., 1907, Athenaeum. Egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói festett egészvászon kötés, sérült gerinccel, kijáró címképpel.
Deáky Gedeon: Tisztelet oltárja, mellyet Hetedik Pius római pápa Ő szentségének halhatatlanítására, ... 's a' szenyvedésekben, és a' frantzia fogságban ki mutatott keresztyén kegyességének, 's álhatatosságának örökösítésére, a' magyar hazában fel állított Deáky Gedeon református prédikátor. [Pozsony] Po'sonban, 1814. Snischek Károly Gáspár ny. 1 t. (rézmetszetű címkép) + XII + 110 p. Belső címlap...
Szalay Imre: Magyar egyházi beszédek' gyűjteménye VI. Pest, 1843, Esztergami K. Beidel József kiadása. Korabeli, gerincén sérült-hiányos félbőrkötésben. Korábbi tulajdonosi pecséttel.
Michael Faulhaber: Zsidóság, kereszténység, germánság. A müncheni Szent Mihály-templomban mondott ádventi beszédek. Bp.,1934, Káldor. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
Velics László: Vázlatok a magyar jezsuiták multjából. I füzet. Bp., 1912, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, de ezt leszámítva jó állapotban.