3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Garamszegi (Lubrich) Ágost: Neveléstudomány. IV. kötet: Különös tanítástan. Bp.,1878, "Hunyadi Mátyás" Intézet-ny., 500 p. Harmadik kiadás. Korabeli aranyozott gerincű álbordás félbőr-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.