3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
H. Becher Stowe: Tamás bátya kunyhója. I-II. kötet (teljes). Angolból átdolgozta Darvai Móric. Budapest, é. n. Lampel Róbert. 179 [1] p. 12 t.; 185 [1] p. 8 t. A két kötet egységes, kiadói, dÃszesen aranyozott és festett egészvászon-kötésben.