1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Bánki Donát: Energia-átalakulások folyadékokban. Bevezetés a hydrogépek, kompresszorok, gőzturbinák és aeroplánok gépszerkezettanába. Bp., 1916, Franklin, XII+455 p. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, javított gerinccel, kopott borítóval, ceruzás jegyzetekkel.+ Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia és a fémek technológiája. II. kötet. A külső erők hatása a szilárd anyagok mechanikai tulajdonságaira. Bp.,1918, Kilián Frigyes Utóda. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült, hiányos gerinccel, sérült borítóval és lapokkal.