15166.
328. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Esztergom vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, kopott, hullámos elülsÅ‘ kötéstáblával, kissé hullámos lapokkal, dohos.