15165.
328. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, az egészvászon-kötés kopottas, dohos.