15035.
328. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp.,1937, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.