15140.
328. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 200 HUF
Leidenfrost Gyula: Keserű tenger. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel és elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel.