15054.
328. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
28 000 HUF
Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye I-II. kötet. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,(1910), Országos Monográfia Társaság, (Légrády-ny.),XII p.+1 t.+491 p.+6+577 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a II. kötet borítója némileg sérült, kissé sérült gerinccel.