15000.
328. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János.-Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,1908, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p. 31 t. (1 kihajtható, 4 színes, 1 kétlapos, 3 kihajtható térkép). Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, intézményi bélyegzővel, néhány foltos lappal (67/68, 69/70, 603/604,615/616,617/6189, az egyik foltos lap sérült (67/68.), javított.