https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 220
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1765583
15208
328
0
2800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1677541
15209
328
0
22000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, a II-IV. kötetek gerince sérült, a kötéstáblák belsején sérülés, folt, magánkön...
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
1748905
15210
328
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas, elszíneződött, kissé sérült gerincű borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1734610
15211
328
0
2800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Fonyód története. Szerk.: Kanyar József. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1718755
15212
328
0
1200
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Balla Dezső-Szalay Árpád: A Dunai Szalmacellulózgyár 1962-1982. Dunaújváros, 1982,Dunai Szalmacellulózgyár,(FMNYV-ny.), 159 p. Kiadói papírkötés, kissé maszatos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1651210
15213
328
0
2400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Hadházy Jenő: Hajdúhadház református értékei. Hajdúhadház, 2013, Hajdúhadházi Református Egyházközség. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1751480
15214
328
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Sajtó alá rendezte, és bevezetővel ellátta: Remenyik Zsigmond. Bp.,1943, Officina. Átkötött egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1757747
15215
328
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei, (Pallas-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1751711
15216
328
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Demeter Zsófia - Gelencsér Ferenc: Székesfehérvár anno...Pillanatképek egy város életéből. Székesfehérvár, 1990, István Király Múzeum-Fejér Megyei Múzeumegyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1754189
15217
328
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
32 db Panoráma útikönyv magyarországi településekkel
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1751663
15218
328
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1758301
15219
328
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Zolnay László: A budai vár. Bp., 1986, Gondolat. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben. + Budapest, Corvina, 1972
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment