3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Münzen und medaillen A.G. Svájci érmekatalógus ~30-40. száma egybekötve, 1954-től 1959-ig. Díszes, kopott, sérült kötésben. Használt, de jó állapotú.