11090. 328. Closed Online auction Art-ceramics
18 000 HUF
0 HUF
1894 Schütz Cilli falitál, közepén madár és virágok, kézzel festett mázas fajansz, kopott, jelzett, d:29,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván