11117. 328. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF
0 HUF
Herendi különböző mintás tálkák (5 db), kézzel festett, jelzett, enyhén kopott festéssel, 9,5×7- 11×12 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván