10543.
328. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 200 HUF
1937 Menyhárt József fametszet könyvjegyei. Dr. berei Soó Rezső egyetemi ny. r. tanár bevezetésével. [Bp.,1937,]Réthy István, (Debrecen, Lehotai Pál-ny.), 4 p.+35 t. Kiadói félvászon mappában, kissé kopott, kissé szakadozott mappával, egy ex libris hiányzik (Takács József (vasutas.) Ez a mű megjelent 200 számozott példányban. Az 1-25. szám 15 rézkarc és 36 fametszetű könyvjegyeket, 26-200. szám 36 fametszetet tartalmaz. Számozott (200/136.) példány.