10539.
328. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Vegyes ex libris tétel, klisé/rézkarc, papír, magyar és külföldi vegyesen, jelzettek a klisén/dúcon, különböző méretben, összesen kb. 90 db