1936-1937 Rózsa virág és tájkertészet levelei Dr. Légrády Ottó főszerkesztőnek fejléces papíron, 3 db, valamint Légrády Ottó egy 1936-os levele a Rózsa virág és tájkertészetnek, fejléces papíron, bérleti ügyben, összesen 4 db.
1937 Menyhárt József fametszet könyvjegyei. Dr. berei Soó Rezső egyetemi ny. r. tanár bevezetésével. [Bp.,1937,]Réthy István, (Debrecen, Lehotai Pál-ny.), 4 p.+35 t. Kiadói félvászon mappában, kissé kopott, kissé szakadozott mappával, egy ex libris hiányzik (Takács József (vasutas.) Ez a mű megjelent 200 számozott példányban. Az 1-25. szám 15 rézkarc és 36 fametszetű könyvjegyeket, 26-200. szám 3...
1972 Magyar Kisgrafika. A XIV. Nemzetközi Ex Libris Köngresszus magyar ajándékmappája. Bp., 1972, Kisgrafika Barátok Köre, 30 t. Számozott (600/552.) példány.
1982 Magyar Kisgrafika. XIX. Oxfordi Ex Libris Kongresszus magyar ajándékmappája. Bp., 1982, Kisgrafika Barátok Köre, 23 t. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírmappában, egy hiánnyal. Számozott (550/383) példány.
1962 12 metszet. A párizsi ex libris kongresszus magyar ajándékmappája. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 12 t. Kiadói papírmappa. Számozott (500/423.) példány.