12280.
328. Closed Online auction
Literature about photography
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
1932 Hatschek és Farkas fotó-, optikai és rádiószaküzlet 70. képekkel illusztrált katalógusa. Bp.,1932, Athenaeum, 110+2 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott és sérült gerinccel.