12282.
328. Closed Online auction
Literature about photography
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp.,1957, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.